You are currently viewing Basen z zadaszeniem

Basen z zadaszeniem

 

Jakiś czas temu zdecydowaliśmy się z mężem na całkowitą zmianę wyglądu naszego ogrodu. Było on urządzony trochę na szybko, kiedy trzy lata temu wprowadzaliśmy się do nowego domu. Teraz zabieramy się za ogród na poważnie. Przepełnia mnie ekscytacja z tego względu, że zdecydowaliśmy się na basen w ogrodzie. I to taki wpuszczany w ziemię, w którym będziemy mogli normalnie pływać. Znaleźliśmy już projekt basenu, który ulepszyliśmy nieco, dodając własne pomysły.

Nowoczesny dach nad basenem

nowoczesne zadaszenia basenów ogrodowychKiedy byłam mała, często wieczorami, zanim zasnęłam, wyobrażałam sobie, że mieszkam w pięknym domu pod miastem z ogrodem, w którym znajduje się basen. Całe życie mieszkałam w blokach, więc fakt, że w końcu realizuje się moje marzenie, wywołał we mnie trzy lata temu mnóstwo entuzjazmu. Teraz entuzjazm ten powrócił, wraz z planowaniem basenu w ogrodzie. W końcu doczekam się dużego basenu, w którym będę mogła ochłodzić się w upalne dni wraz z mężem i dziećmi. Dużym plusem jest też to, że będziemy mieli gdzie nauczyć nasze dzieci umiejętności pływania. Basen to nie tylko luksusowy dodatek w ogrodzie, ale też pewien obowiązek. Trzeba go bowiem odpowiednio pielęgnować. Przed zanieczyszczeniami mechanicznymi baseny można ochronić poprzez nowoczesne zadaszenia basenów ogrodowych, które montowane są oddzielnie. My również postanowiliśmy zainwestować w takie zadaszenie. Basen dzięki takiemu zadaszeniu nie tylko będzie się rzadziej brudził, ale też będę się czuła pewniejsza, kiedy nasze dzieci będą się bawiły w ogrodzie i woda będzie zasłonięta. Nowoczesne zadaszenia basenów można sterować za pomocą pilota, a nawet aplikacji w telefonie. Ręczne przesuwanie zadaszenia przechodzi powoli do historii. Współczesne technologie znacznie ułatwiają nam życie. Basen mogę więc zasłonić nawet bez wychodzenia z domu, co jest bardzo wygodne.

W końcu doczekałam się realizacji mojego marzenia, jakim jest basen w ogrodzie. Będzie to basen wpuszczany w ziemię, który od razu zadaszymy. Dowiedzieliśmy się bowiem z mężem, że na rynku dostępne są bardzo nowoczesne zadaszenia dla basenów, którymi sterować można na odległość. Jest to nie tylko ładne i wygodne rozwiązanie, ale też bezpieczne i pozwalające zaoszczędzić mnóstwo czasu na czyszczeniu basenu z mechanicznych zabrudzeń.