You are currently viewing Damski rower trekkingowy

Damski rower trekkingowy

Jazda na rowerze przynosi wiele korzyści każdemu użytkownikowi. Można się nim dostać w każde miejsce i zajmuje mało przestrzeni. Dodatkowo pomaga dbać o nasze zdrowie, więc ma same zalety. Ważne tylko, aby wybrać odpowiedni dla siebie model roweru.

Dla kogo jest rower trekkingowy?

rowery trekkingowe damskie krossZakup roweru nie jest łatwy, gdyż na rynku znajdziemy wiele modeli. Najpopularniejsze są górskie, miejskie i trekkingowe. Te ostatnie najczęściej wybierają kobiety, ponieważ mają bogate wyposażenie i są uniwersalne. Rowery trekkingowe damskie Kross są uznawane za najlepsze w swojej klasie, ponieważ mają doskonałej jakości osprzęt. Są to dość lekkie modele, gdyż mają aluminiowe ramy. Dzięki temu, rower z kompletnym osprzętem waży niecałe piętnaście kilogramów. Cechą charakterystyczną rowerów turystycznych jest bagażnik nad tylnym kołem, na którym można zamocować dwie sakwy podróżne. Żeby nie ubrudzić się podczas jazdy i zabezpieczyć łańcuch przed dostaniem się do środka piasku, jest on osłonięty specjalnym plastikiem. Ważnym elementem w modelach trekkingowych jest kompletne oświetlenie, czyli przednia lampka zasilana na dynamo lub na baterie oraz tylna lampka ledowa. Na takim rowerze można swobodnie poruszać się po mieście, jechać na zakupy czy do pracy. Dzięki doskonałym hamulcom typu V-brake oraz amortyzatorom, jazda na nim jest bezpieczna i komfortowa. Cena tego modelu marki Kross zaczyna się od około tysiąca złotych, a najdroższe rowery trekkingowe kosztują nawet kilkanaście tysięcy złotych.

Marka Kross jest znana na polskim rynku od wielu lat i uważana jest za jedną z najlepszych. Ich rowery trekkingowe rozchodzą się w bardzo szybkim tempie, bo są wykonane z najlepszych komponentów od sprawdzonych dostawców, a ich cena jest bardzo konkurencyjna.