You are currently viewing Długie czarne sukienki na wielkie wyjścia

Długie czarne sukienki na wielkie wyjścia

Pracowałam w wielkiej międzynarodowej korporacji. Moje codzienne życie było związane z częstymi podróżami i różnego rodzaju spotkaniami oraz konferencjami. Jednym z przyjemniejszych aspektów mojej pracy były bale oraz uroczystości organizowane przez szefostwo w luksusowych kurortach oraz hotelach.

Moja stylizacja w długiej i czarnej sukience

długa czarna sukienkaJakiś czas temu musiałam przygotować się do kolejnego służbowego spotkania, które miało się odbyć w eleganckim hotelu w dużym, wojewódzkim mieście na południu Polski. Spakowałam wszystkie swoje najlepsze ubrania wraz z biżuterią oraz akcesoriami kosmetycznymi, gdyż po konferencji czekała mnie ważna, firmowa impreza, która z racji trwającego karnawału, była stylizowana na bal maskowy. Początkowo, miałam ogromny problem z doborem odpowiedniej stylizacji, jednak po przejrzeniu mojej garderoby, stwierdziłam, że moja długa czarna sukienka będzie idealnym rozwiązaniem na tę część wyjazdu. Spakowałam wszelkie potrzebne rzeczy i ruszyłam w drogę. Konferencja oraz wszelkie spotkania przebiegły w miłej atmosferze, a po wszystkim wróciłam do pokoju hotelowego, aby szykować się na moje wielkie, wieczorne wyjście. Jakiś czas później, ubrałam moją sukienkę i z nieukrywaną radością odkryłam, że wyglądam w niej zjawiskowo. Sukienka była wykonana z bardzo dobrego materiału, pomimo tego, że była niezwykle obcisła nie krępowała moich ruchów i przepuszczała powietrze na tyle, abym uniknęła wpadek. Te oryginalne zdobienia oraz ciekawy kształt sukni, sprawiły, że poczułam się czarująco i wyjątkowo, a delikatny makijaż tylko podkreślał moją urodę. Suknia sprawiała wrażenie nieco gotyckiej, dlatego też idealnie pasowała do balu maskowego, a jej delikatne wstęgi, które były ulokowane na plecach i talii, idealnie podkreślały jej urok i elegancki styl. Suknia była zabudowana do biustu, a moje ramiona były odkryte, dzięki czemu czułam się jeszcze swobodniej. Podczas całego balu maskowego, zarówno mężczyźni, jak i kobiety komplementowali moją stylizację, a ja byłam z tego bardzo uradowana. Reszta wieczoru upłynęła nam w przemiłej atmosferze, a ja w mojej sukni przetańczyłam wiele tańców.

Przebywając tyle czasu w delegacjach i podróżach, często jestem zapraszana na przeróżne imprezy firmowe oraz przyjęcia. Bardzo ważne zatem jest, aby w mojej garderobie znalazła się odzież, która pasuje na każde wyjście, a przy okazji jest wygodna i nie krępuje zbytnio ruchów. Podczas ostatniej firmowej imprezy, udało mi się dobrać taką stylizację, która spełniła wszystkie moje oczekiwania.