You are currently viewing Ekologiczny zapach kwiatowy

Ekologiczny zapach kwiatowy

Kilka miesięcy temu wprowadziłam się do nowego mieszkania. Jak chyba u każdego, również u mnie takie wydarzenie wzbudziło wiele pozytywnych emocji. Tym bardziej, że jest to moje pierwsze własnościowe mieszkanie. Urządziłam je według własnego pomysłu i naprawdę dobrze się czuję w stworzonym przez siebie klimacie. Poza kolorami ścian, odpowiednio dobraną podłogą oraz meblami, kluczowy był dla mnie też zapach we wnętrzu. W końcu bardzo silnie wpływa on na emocje.

Kwiatowy zapach do wnętrza

kwiatowe ekologiczne odświeżacze powietrzaCzasami wchodzą do jakiegoś pomieszczenia z niewiadomych przyczyn przychodzą nam do głowy pewne wspomnienia i zaczynamy odczuwać silne emocje. W wielu przypadkach ten nagle zmieniony nastrój bierze się z wyczuwanych przez nas zapachów, jednak nie zawsze jesteśmy tego świadomi. Już od wielu wieków ludzie doskonale wiedzą, że zapachem możemy wpływać na ludzkie emocje. Dlatego w trakcie urządzania mieszkania warto zadbać o to, żeby pięknie w nim pachniało. Ja właśnie przeprowadziłam się do pierwszego w żuciu mieszkania na własność i tuż po jego urządzeniu, postanowiłam znaleźć idealny zapach na obecną porę roku. Podobnie jak perfumy na ciało, tak i zapachy do wnętrz powinno się dopasowywać do pory roku. Mi najbardziej przypadły do gustu kwiatowe ekologiczne odświeżacze powietrza w postaci trzcinek zapachowych. Bazują one na naturalnych olejkach i wszystkie elementy takiego odświeżacza wykonane są z biodegradowalnych materiałów. Taki odświeżacz nie tylko wprowadza do wnętrza bardzo przyjemny aromat, ale też, przy okazji, staje się ozdobą pomieszczenia. Szklany pojemniczek, w którym znajduje się zapachowy olejek, często ma bardzo fajny design. Poza tego typu odświeżaczem, kupiłam też taki zapach w sprayu. Przyda mi się on w łazience. Odświeżacz w sprayu również jest ekologiczny, dzięki czemu w żadnym stopniu nie zaszkodzę środowisku.

Piękny zapach w domu jest dopełnieniem ładnej aranżacji. Ja w swoim mieszkaniu postanowiłam dobierać zapachy sezonowo. Obecnie, z racji tego, że mamy pełnie wiosny, postawiłam na zapachy kwiatowe. Udało mi się zakupić ekologiczne odświeżacze, zarówno w sprayu, jak i w postaci eleganckich trzcinek. Tego typu odświeżacze są bezpieczne dla środowiska, a przy tym bardzo wydajne i bardzo ładnie wyglądające we wnętrzach.