You are currently viewing Jak dotrzeć z Krakowa do Holandii?

Jak dotrzeć z Krakowa do Holandii?

Osoby pracujące za granicą bardzo często mają możliwość wracania do domu na weekend. Wiadomo przecież, że nie wszyscy pracujący za granicą osiedlili się tam na stałe. Przecież Ci, którzy pracują w Niemczech, Holandii czy Francji mają całkiem dobrą drogę do Polski, czyli do swoich domów. Z każdego miasta w Polsce można wyjechać do Europy i do każdego miasta można z niej wrócić. W kwestii transportu najlepiej skorzystać z busów oferowanych przez prywatnych przewoźników.

Bilet na busa kupisz przez internet

busy kraków holandiaŻeby przyjechać z zagranicy do kraju na weekend najpierw trzeba za tą granicę jakoś dotrzeć. Chodzi o to, że jeśli nie wyjedziemy z kraju to i do niego nie wrócimy. Tak zupełnie na poważnie to do każdego europejskiego kraju z łatwością możemy dotrzeć z dowolnego miasta w Polsce. Wystarczy jedynie sprawdzić połączenia prywatnych przewoźników oferujących przewóz ludzi busami. Takie busy kursują regularnie. Praktycznie codziennie odjeżdżają one z większych dworców autobusowych. Weźmy na przykład takie busy Kraków Holandia, z których możemy skorzystać bez żadnych wcześniejszych rezerwacji. Warto oczywiście kupić sobie bilet przez internet i mieć już odpowiednio wcześniej zarezerwowany przejazd. W praktyce można się po prostu udać na dworzec w Krakowie i wsiąść w busa jadącego bezpośrednio do wybranego miasta w Holandii. Bilet kupimy u kierowcy – tak jak to się dzieje w przypadku autobusów miejskich. Co by nie powiedzieć to i tak najlepiej kupić bilet wcześniej przez internet. Bo wtedy mamy stuprocentową pewność, że będzie dla nas miejsce w danym busie czy autokarze. Wyjeżdżając za granicę do pracy na pewno warto skorzystać z oferty małych przewoźników. Chociaż akurat na trasie z Krakowa do Holandii może się okazać tak, że duzi przewoźnicy zaoferują o wiele tańszy transport od mniejszych firm. Pamiętajmy jednak, że wielkość busa nie oznacza wielkości firmy, która go oferuje.

Polacy pracujący za granicą bardzo często podróżują za granicę i z powrotem do kraju. W zależności od potrzeb można skorzystać z różnych form podróżowania. Najpopularniejsze są oczywiście małe busy kursujące regularnie i kierowane przez swoich prywatnych właścicieli. Jeśli się dobrze poszuka to na podróż z Krakowa do Holandii można kupić bilety za naprawdę niewielkie pieniądze.