You are currently viewing Najlepszy rodzaj włosów do przedłużania

Najlepszy rodzaj włosów do przedłużania

Przez wzgląd na to, że ostatnimi laty modne stało się noszenie długich włosów coraz więcej kobiet decyduje się na ich przedłużanie różnymi metodami. Niektóre ze sposobów nie wymagają u nas wizyty u fryzjera, inne z kolei najlepiej jest zrobić pod okiem profesjonalisty. W obu jednak przypadkach najważniejszym jest, aby włosy były naturalne.

Jaki rodzaj włosów zakupić?

włosy naturalne do przedłużaniaCoraz chętniej kobiety decydują się na przedłużanie włosów głównie ze względu na to, że obecnie długie włosy są bardzo modne. Na rynku mamy wiele metod za sprawą których możemy przedłużyć swoje włosy i choć większość z nich wymaga od nas wizyty u fryzjera, to istnieją również takie za pomocą których możemy przedłużyć włosy w domu samodzielnie lub z pomocą przyjaciółki. Mowa tutaj oczywiście o micro ringach lub włosach na tresce. Bez względu na to, jaką metodę wybierzemy pamiętajmy, aby zawsze zamawiać włosy naturalne do przedłużania. W internecie możemy znaleźć włosy syntetyczne, syntetyczne z domieszką prawdziwych oraz włosy naturalne i to właśnie w tę trzecią kategorię warto celować, jeśli chcemy cieszyć się naszymi doczepami jak najdłużej. Wiadomo bowiem, że żadne, nawet najlepiej wykonane syntetyczne włosy nie będą strukturą przypominać naszych naturalnych i to właśnie przedłużanie włosów za pomocą pasemek wykonanych w stu procentach z naturalnych włosów sprawiają, że potem nasze włosy są nie do odróżnienia z tymi doczepianymi.

Aby jednak móc w pełni cieszyć się doczepami należy poddawać je odpowiedniej pielęgnacji co na szczęście nie jest ani czasochłonnym procesem, ani trudnym, ani również kosztownym. Wystarczy, że zaopatrzymy się w szczotkę z naturalnego włosia, a także zrezygnujemy z kosmetyków zawierających w swoim składzie alkohol na rzecz tych głęboko nawilżających. Z kolei na końcówki warto nakładać olejek arganowy, co zapobiegnie ich rozdwajaniu.