You are currently viewing Najpiękniejsze kotyliony jako ozdoba

Najpiękniejsze kotyliony jako ozdoba

 

Takie wydarzenia, które są dla nas najważniejsze dopracowujemy do najmniejszego szczegółu. Do takich przeżyć zaliczyć można swój ślub. Każdy drobiazg jest lub powinien być zapięty na ostatni guzik. Tak by całość wyglądała zjawiskowo. Rezerwujemy najlepszą salę, suknie szyjemy w najdroższym butiku ślubnym, dobieramy kotyliony dla gości weselnych i wiele wiele innych spraw załatwiamy podczas organizacji swojego wesela.

Kotyliony są nieodzownym znakiem rodziców pary młodej

piękne kotyliony dla rodzicówNiektóre symbole kojarzą się jednoznacznie z dniem wesela. Do takich należą piękne kotyliony dla rodziców od pary młodej. Często inni goście weselni również dostają kotyliony, chociaż najczęściej są one dawane mężczyznom do przypięcia na marynarkę od garnituru. Zazwyczaj goście weselni mają inne kotyliony niż rodzice państwa młodych. Te dla rodziców są bardziej zdobione tak żeby były lepiej widoczne. Dodatkowo często kotylion zamiast jednej kokardki ma ich kilka. Takie symboliczne kotyliony, które mają charakter odznaczający gości weselnych można zamówić nawet online. Wiele sklepów internetowych oferujących różne akcesoria ślubne mają kilkadziesiąt rodzajów różnych kotylionów dla gości weselnych. Nie są to drogie rzeczy. Jeden kosztuje od kilku do kilkunastu złotych. Takie ozdobne kotyliony weselne są również dostępne w sklepach z sukniami ślubnymi lub kwiaciarniach. Jednak można też spróbować samemu zrobić taki kotylion. Wystarczy atłasowa wstążka oraz ozdobny mały kwiatuszek. Kotylion przypina się do odzieży za pomocą szpilki. Zazwyczaj para mloda wybiera kotyliony w kolorze przewodnim całego wesela. Jeśli wesele jest w stylu boho to z pewnością kotyliony będą z koronkowej wstążki z dodatkiem np. zielonego listka.

Wszystkie przyszłe pary młode dbają o każdy szczegół swojego wesela. Udane przyjęcie weselne, zadowolenie i dobra zabawa gości, a przede wszystkim najpiękniejszy dzień w życiu to marzenie wszystkich, którzy czekają na dzień swojego ślubu. Nawet malutkie szczegóły jak kotyliony dla rodziców pary młodej czy też wszystkich gości muszą być przygotowane dużo wcześniej. Tak żeby całość była zapięta na ostatni guzik można zlecić organizację wesela osobie, która robi to profesjonalnie. Wtedy będziemy mieć pewność, że wszystko będzie dopracowane.