You are currently viewing Nakładki na materace. Dodatkowa gwarancja

Nakładki na materace. Dodatkowa gwarancja

Ostatnio razem z mężem postanowiliśmy zrobić wielki remont w naszym domu. Generalnie nigdy nie przeprowadzaliśmy remontu wcześniej. Teraz stało się to koniecznością. Na pierwszy ogień miała iść nasza sypialnia. Przede wszystkim łóżko wymagało zmiany, oraz nasz zasłużony, wiekowy materac, który miał już swoje lata. Był w bardzo złym stanie, a samo spanie na nim nie należało już do przyjemności. Postanowiliśmy zainwestować w bardzo dobry materac z tego względu, że jest on bardzo przydatny.

Jaką nakładkę na materace posiadającą gwarancję wybraliśmy?

Nakładka na materac z gwarancjąRemont naszej sypialni był zdecydowanie bardzo długi, mieliśmy trochę czasu na zakupy. Postanowiliśmy już na samym początku, że zamówimy wszystko w sklepach internetowych, ponieważ jest tam zazwyczaj taniej. Udało nam się zlokalizować bardzo fajny sklep, który zajmował się sprzedażą materaców. Bardzo dużo modeli było w nim do wyboru. My niestety nie znaliśmy się na tym za bardzo. Materace posiadały wiele warstw a my nie mieliśmy pojęcia, które powinniśmy wybierać i na co tak naprawdę zwracać uwagę. Przedział cenowy także był bardzo różny. Ostatecznie zdecydowaliśmy się zadzwonić do obsługi klienta i zapytać o najlepsze dla nas rozwiązanie. Bardzo miła pani z obsługi klienta wyjaśniła nam wszystko bardzo szczegółowo. Dostaliśmy ponadto wiele informacji wskazówek na maila odnośnie różnych warstw materacy, a są to między innymi – pokrowiec antyalergiczny, który jest dookoła materaca, owata mająca zazwyczaj grubość 150 mg/m2, następnie pianka poliuretanowa, podkład filcowy, formatka kieszeniowa, podkład filcowy, znowu pianka poliuretanowa, a na niej kokos lateksowany o grubości około dwóch centymetrów. Dodatkowo sprzedawczyni wypomniała nam o specjalności zakładu w postaci kategorii – nakładka na materac z gwarancją. Takie nakładki były przez nich produkowane i sygnowane. Dlatego też dostawały dożywotnią gwarancję. Nakładka podobnie jak górna warstwa materaca były antybakteryjna. Co więcej, jest ona jak najbardziej plamoodporna i wodoszczelna, co chroni materac.

Zdecydowaliśmy się na materac o wymiarach 180×200 i oczywiście do tego wspomniana nadkład na materac, produkowana przez zakład, który wybraliśmy. Dostaliśmy do niej gwarancję oraz bardzo duży rabat, co było dla nas miłym zaskoczeniem. Zakupiliśmy tam także poduszki.