You are currently viewing Nietypowy zlewozmywak w kuchni

Nietypowy zlewozmywak w kuchni

 

Na dzień dzisiejszy dostępnych mamy sporo koncepcji, jak chodzi o urządzanie naszych wnętrz. Projektanci starają się nie tylko zaskoczyć nas aranżacją mieszkań, ale też wyglądem samych mebli. Mimo tego, że stawia się na prostotę, to potrafi być ona naprawdę zaskakująca. Czasami wystarczy zamienić jedną rzecz, by dany mebel wyglądał niebanalnie. Oryginalność ma w dzisiejszych czasach spore znaczenie, dlatego ludzie tak chętnie przyjmują unikatowe projekty. 

Zlewozmywak ukryty w blacie

kuchenny zlewozmywak dwukomorowy stalowy podblatowyProjektowanie mebli staje się coraz bardziej prestiżowym zajęciem. Wygląda naszych pomieszczeń, bowiem, to w dzisiejszych czasach już nie tylko kolor ścian czy ustawienie poszczególnych mebli. Okazuje się, że obserwujemy duży popyt na oryginalne meble. I wcale nie chodzi o wymyślne i niezwykle ozdobne szafy czy krzesła. To prostota wysuwa się na czoło, jak chodzi o trendy. Ale ma to być przede wszystkim unikatowa prostota, mocno wyróżniająca dany produkt z tłumu. Projektanci więc dwoją się i troją, żeby znaleźć triki, które zaskoczą klientów. Ostatnio, na przykład, natknęłam się na bardzo proste rozwiązanie, z którym jednak wcześniej nie miałam styczności i mocno mnie zaintrygowało. Chodzi bowiem o kuchenny zlewozmywak dwukomorowy stalowy podblatowy, który ukryty jest pod blatem. Są to specjalne zlewozmywaki, dostosowane do tego typu zastosowania. Produkuje się ich coraz więcej. Sam zlewozmywak jest na pierwszy rzut oka nie widoczny z daleka. Widzimy tylko blat i w pewnym jego miejscu kwadratową lub okrągłą dziurę. Wygląda to bardzo estetycznie i nowocześnie. Takie rozwiązanie preferują przede wszystkim minimaliści, którzy uwielbiają mono zabudowane kuchnie. Zlewozmywak ukryty w blacie sprawdzi się jednak w każdej aranżacji. Musi być on tylko odpowiednio wkomponowany. Ważne jest też odpowiednie dobranie kranu, który też powinien wyróżniać się nietypowym wyglądem.

Nasze kuchnie są w dzisiejszych czasach coraz bardziej atrakcyjne wizerunkowo, a przy okazji bardzo funkcjonalne. Projektanci dwoją się i troją, żeby zastosować w nich nietypowe rozwiązania, które dodadzą nowego klimatu w kuchni. Stawia się przede wszystkim na prostotę. Jej ciekawym przejawem są na przykład blaty kuchenne wpuszczane w blat, które są coraz chętniej stosowanym rozwiązaniem w kuchniach.