You are currently viewing Polecane nasiona marihuany

Polecane nasiona marihuany

O ile uprawianie konopi jest w Polsce zakazane prawem, o tyle sprzedaż, posiadanie i kupowanie jej nasion jest absolutnie legalne. Jest tak, ponieważ zaopatrują się w nie głównie kolekcjonerzy oraz osoby specjalizujące się w daniach kuchni azjatyckiej.

Zakup nasion marihuany

nasiona marihuanyWiele osób zainteresowanych kuchnią Wschodu, doskonale wie, że niektóre potrawy mają tak doskonały i niepowtarzalny smak, ponieważ kluczowe jest używanie odpowiednich przypraw. Jednak, o ile te podstawowe zdobyć łatwo, to nie brakuje tych, które zdobyć ciężko. Mowa tu też m. in. o nasionach marihuany, których nie dostaniemy w zwykłych sklepach spożywczych. Natomiast są one dostępne w sklepach stacjonarnych. Pamiętać jednak należy, że w gastronomii, sprawdzają się tylko wybrane odmiany konopi. W sklepach znajdziemy też specjalne, kolekcjonerskie nasiona, gdzie każde z nich opatrzone jest informacjami na temat tego skąd pochodzą, kiedy je zebrano oraz krótką charakterystyką wybranej odmiany. Kolekcjonerskie nasiona marihuany po kilku latach zwykle zyskują na wartości, jednak mówimy tylko o gatunkach uznanych przez konsumentów za najlepsze. Ziarna marihuany najlepiej kupować w sklepach internetowych, albowiem to w nich mamy do czynienia z najbardziej bogatym i urozmaiconym wyborem. Dodać również trzeba iż mają dużo tańszą, względem sklepów stacjonarnych, ofertę, toteż nie ma się czemu dziwić, że konsumenci dokonują zakupów głównie w sieci.

Zauważyć trzeba, że ceny nasion różnią się w zależności od tego, do jakiego rodzaju hodowli są przeznaczone (indoor, outdoor) oraz jaki jest ich rodzaj (feminizowane, regularne, automatyczne). Najtańsze z nich możemy kupić już za około 5-6 złotych za sztukę, natomiast najdroższe, to wydatek nawet kilkudziesięciu złotych.