You are currently viewing Potrzebowałam trawy syntetycznej

Potrzebowałam trawy syntetycznej

Po ślubie przeprowadziłam się do mojego męża, który miał swój własny dom z ogródkiem. Jak to facet trochę zaniedbał on trochę ogród i taras przed domem. Przyznam szczerze, że ja też nie byłam mistrzynią ogrodnictwa, ale trochę raziło mnie w oczy, że teren przed domem jest taki zaniedbany i zwyczajnie brzydki. Pożaliłam się mojej przyjaciółce, że nie wiem, co robić. Ona od razu doradziła mi kupno syntetycznej trawy na taras przed moim mieszkaniem.

Zalety trawy syntetycznej

trawa syntetycznaDowiedziałam się od niej, że trawa syntetyczna jest to sztuczna trawa, która zachowuje piękny i naturalny wygląd przez cały rok. Uznałam, że jest to dobra alternatywa dla naturalnej trawy, ponieważ trawa syntetyczna nie wymaga żadnej dodatkowej konserwacji ani pielęgnacji. W związku z tym jest również rozwiązaniem nie tylko praktycznym, ale i przede wszystkim tanim. Poszukiwania takiej trawy syntetycznej rozpoczęłam od internetu. Okazało się, że taka sztuczna trawa jest bardzo popularna i można ją dostać w wielu sklepach ogrodniczych, a nawet budowlanych. Ostatecznie zdecydowałam się wybrać dla siebie trawę sprzedawaną w kilkumetrowych rolkach, którą wystarczyło rozłożyć na tarasie niczym dywan. Zamówiłam odpowiednią ilość takich rolek i już kilka dni później, kiedy przesyłka dotarła do mnie, mogłam zająć się rozkładaniem syntetycznej trawy na tarasie przed domem. Muszę przyznać, że byłam z niej bardzo zadowolona. Syntetyczna trawa okazała się bardzo naturalna w w wyglądzie i miała piękny żywy, zielony kolor. Rozkładało się ją bardzo prosto. Trawa sama zaczęła ściśle przylegać do podłoża i w żadnym miejscu nie odstawała. W dotyku była bardzo delikatna i miękka. Skutecznie imitowała prawdziwą trawę. Bardzo mi się podobało również to, że był to produkt trwały i odporny na wszelkie niekorzystne warunki atmosferyczne. Syntetyczna trawa zachowywała swój piękny wygląd zarówno latem jak i zimą.

Byłam z niej bardzo zadowolona, tym bardziej że udało mi się ją dostać w naprawdę niskiej, przystępnej cenie. Taka trawa świetnie nadaje się nie tylko na trawniki i tarasy, ale także na boiska do gry w piłkę. Jest bardzo miękka i wyprodukowana z nieszkodliwy dla człowieka tworzyw. Teraz już wiem też, że najlepiej wybierać taką o niskim poszyciu, ponieważ najlepiej przylega ona do podłoża.