You are currently viewing Potrzebowałem koparki w Bielsku

Potrzebowałem koparki w Bielsku

 

Od niedawna prowadzę własną firmę budowlaną. Mój biznes dopiero się rozkręca. Ostatnio wygrałem dosyć duży przetarg na budowę w okolicy Bielska. Posiadałem większość sprzętu, który będzie potrzebny moim pracownikom podczas tego zlecenia, ale jeszcze nie miałem koparki. Zdecydowałem się od razu ją zakupić, ponieważ jasne było że i tak prędzej czy później będę musiał ją zakupić do mojej firmy. Teraz musiałem wybrać odpowiedni dla siebie sprzęt.

Czy uda mi się kupić koparkę w Bielsku?

koparka bielskoZależało mi na tym, aby była to odpowiednio duża i wysokojakościowa koparka. Chciałem, aby była nowa i posiadała gwarancję na wszystkie możliwe uszkodzenia. Zależało mi również na tym, aby znaleźć firmę, która stacjonuje w Bielsku lub okolicach Bielska, ponieważ obawiałem się, że w innej sytuacji miałbym problem z przetransportowaniem koparki na miejsce. Poszukiwania odpowiedniej koparki rozpocząłem od internetu. Wpisałem w wyszukiwarkę frazę: koparka bielsko, i zacząłem przeglądać wyniki. Dosyć szybko udało mi się znaleźć odpowiedni dla mnie sprzęt. Była to koparka, która posiadała łyżkę z obciążeniem do 150 kilogramów, dzięki czemu koparka była bardzo wytrzymała i można było przeprowadzać nią ciężkie i głębokie wykopy. Silnik wybranej przeze mnie koparki posiadał, aż 130 kw, natomiast całkowita masa eksploatacyjna wynosiła prawie 30 tysięcy kilogramów. Wybrana przeze mnie koparka była również bardzo praktyczna dla moich pracowników. Posiadała ona dużą i przestronną kabinę, która w dodatku była klimatyzowana. Ponieważ była ona dostępna od ręki w bardzo dobrej przystępnej cenie, jednej z najniższych na rynku biorąc pod uwagę ceny za koparki o tym standardzie, od razu zdecydowałem się ją zakupić. Udałem się do firmy, która sprzedawała te koparki i podpisałem z nimi umowę kupna sprzedaży. Jak się już wkrótce okazało, to był bardzo dobry wybór.

Przede wszystkim, ważne było dla mnie to, że koparka ta stacjonowała w Bielsku, dlatego mogłem od razu, szybko i sprawnie przetransportować ją na budowę. Na zakupioną przeze mnie koparkę dostałem kilkuletnią gwarancję, aczkolwiek była ona bezawaryjna, dlatego nie miałem problemów z naprawami i ewentualnymi kosztami jakie by w ten sposób wygenerowała. Byłam bardzo zadowolony z koparki przez siebie zakupionej.