You are currently viewing Stoliki do salonu z kamienia

Stoliki do salonu z kamienia

Urządzenie mieszkania tak, aby było funkcjonalne i jednocześnie wyglądało dobrze to nie lada wyzwanie, zwłaszcza gdy nasz budżet jest ograniczony. Na szczęście istnieją meble, które dobrze wyglądają, są trwałe, a jednocześnie nie kosztują dużo. Wybór tego typu mebli jest dość spory, więc z łatwością znajdziemy takie, które trafią w nasze gusta.

Nowoczesne stoliki kawowe

kamienny stolikUrządzając salon w nowoczesnym stylu nie możemy zapomnieć o kanapie, fotelach i stoliku. Stolik nie powinien być duży, ponieważ przy takim stoliku nie siadamy, służy on do odłożenia filiżanki z kawą lub jakimkolwiek innym napojem. Takie stoli to tak zwane stoliki kawowe. Jeśli zamierzamy urządzić mieszkanie w nowoczesnym stylu, to powinniśmy zwrócić uwagę na meble, które wykonane są z kamienia. Kamienny stolik to bardzo dobry wybór. Poza tym, że taki stolik wygląda świetnie i idealnie wpasowuje się w nowoczesny styl, to taki stolik jest niebywale wytrzymały. Blat wykonany jest z dobrej jakości kamienia, dzięki temu nie ubijemy rogów, cały blat także nie pęknie. Nie ma też możliwości na to, aby taki blat nam się zniszczył od wilgoci. Nie musimy się bać, że coś się stanie takiemu stolikowi gdy wylejemy na niego jakiś napój, nawet jeśli będzie on gorący. Nogi w takim stoliku wykonane są zazwyczaj z drewna lub metalu. Zniszczenie takiego stolika graniczy z cudem. To właśnie z powodu tak dobrej odporności na uszkodzenia stoliki kamienne zyskały tak szeroką rzeszę fanów.

Takie stoliki wbrew pozorom nie kosztują dużo, ponieważ niektóre z nich możemy kupić już za około czterysta złotych. Oczywiście znajdziemy też droższe egzemplarze, ale to ile wydamy na taki stolik zależy tylko i wyłącznie od nas, ponieważ to my decydujemy jaki model stolika chcemy mieć w swoim salonie.