You are currently viewing Zaplecze hotelowe w Suwałkach

Zaplecze hotelowe w Suwałkach

Suwałki były dla mnie zawsze takim tajemniczym, nieco egzotycznym miejscem w naszym kraju. Kojarzyły mi się one tak naprawdę tylko i wyłącznie z nazimniejszym regionem w zimie. Postawiłam sobie jednak niedawno wyzwanie, że w ciągu najbliższych kilku lat zwiedzę dużą część naszego kraju. Tak, żeby poznać nie tylko te najbardziej znane i oblegane miejsca, ale też te bardziej nietypowe, jak na przykład Suwalszczyzna dla mnie. Do Suwałk wybrałam się latem tego roku i zaskoczył mnie ten region. 

Malowniczo położony hotel

hotel suwałkiPolska jest pełna pięknych miejsc, nie tylko tych najbardziej znanych i najczęściej odwiedzanych przez turystów, ale też taki mniej typowych, w których wręcz można się zakochać. Plusem naszego państwa jest jego różnorodność pod kątem krajobrazów. Od niedawna zwiedzam nasz kraj, starając się odwiedzać najmniej oblegane miejsca. I jestem zdumiona coraz bardziej, jak Polska jest pięknym miejscem. Dużo prawdy jest w powiedzeniu cudze chwalicie, swojego nie znacie. Całkiem niedawno miałam okazje zwiedzić Suwałki. Do tej pory myślałam, że jest to najzimniejsze i najbardziej zapomniane przez ludzi miasto, o którym wspomina się tylko na prognozach pogody. Okazuje się, jednak, że jest to piękna, położona na bardzo zielonym terenie miejscowość, która wręcz tętni życiem. Pierwszym zaskoczeniem była dla mnie hotel suwałki mają bowiem duże zaplecze hotelowe. Udało mi się znaleźć przytulny hotel o dość wysokim standardzie w bardzo atrakcyjnej cenie. Hotel ten położony jest w pobliżu tutejszego parku krajobrazowego. Codziennie rano budził mnie więc piękny śpiew ptaków i szum drzew. Poza tym panowała kompletna cisza, co mnie bardzo urzekło. Suwałki są miastem, w którym nie można się nudzić. Jest tu sporo miejsc do zobaczenia, a także atrakcji, przygotowanych głównie pod turystów. Przede wszystkim, zaś, można tu naprawdę odpocząć. 

Nie sądziłam, że Suwałki okażą się jednym z ciekawszych miejsc, jakie miałam okazję odwiedzić w Polsce. Od niedawna, bowiem, zwiedzam wszystkie regiony naszego kraju, żeby móc trochę bardziej poznać uroku naszego państwa. Jadąc do Suwałk nie spodziewałam się, że jest tam aż tak pięknie, no i spokojnie. Urzekł mnie hotel, w którym mieszkałam, gdyż był położony praktycznie przy pięknym lesie.